Kovács Viki

Kovács Viki

Rúdsport, Nyújtás, Kondi, Versenyfelkészítés

Sziasztok!

Kovács Viktòria vagyok, a Pole Heaven stúdió rúdsport trénere. 2015-ben mentem el az első órámra és egyből szerelem volt, sőt, azt is tudtam, hogy oktatni szeretném, és fogom is. A rúdsport előtt 10 éven át akrobatikus fitnesz versenyző voltam. Minden percem a sportról, és a versenyzésről szólt a heti 6 edzés mellett. Sokat versenyeztem, és nagyon büszke vagyok rá, hogy nagycsoportos formációban 2009-ben világbajnoki címet nyertünk. Ezalatt a hosszú idő alatt nagyon sok öröm, és lemondás volt, és végül 2012-ben úgy döntöttem, hogy abbahagyom a versenyszerű sportolást. Ezután egy kisebb kitérő, és útkeresés következett. Csak akkor sportoltam, ha jól esett. Jógáztam, aerobicoztam, jártam kondizni, de hiányzott valami cél, így 2014-ben a fejembe vettem, hogy elindulok egy fitness-modell versenyen. Ekkortájt körvonalazódott bennem, hogy edző, és személyi edző szeretnék lenni. A versenyre felkészültem, végig csináltam életem legkeményebb 16 hetes diétáját, és csillogva felálltam a színpadra, azonban még innen is hiányzott valami. Hiányzott a spárga, a spiccelve láblendítés, a táncmozdulatok, az önkifejezés. Így kerültem a rúdsport gondolatához, és egyik nap otthon ülve azt mondtam, én ezt kipróbálom. Fél év után elindultam az első versenyemen, a Rúdsport Magyar Bajnokságon, ahol amatőr kategóriában a 2. helyet sikerült megszerezni. (Az eddigi legjobb rúdsport eredményem a rúdsport profi kategória 4. Helye.) A verseny után megadatott az a lehetőség, és álom, hogy elkezdhetek oktatni. Ezalatt az idő alatt megszereztem a sportedzői képesítésem, és felvételt nyertem a Testnevelési Egyetemre. Jelenleg utolsó éves hallgató vagyok. Szívemet lelkemet beleteszem a munkámba. Legyen szó személyi edzésről, rúdsport versenyfelkészítésről, vagy csoportos óráról. Vannak, akiknek elsőre egy nagyhangú, picit sok csaj vagyok, szenvedélyes és őszinte ember, aki él-hal a tanítványaiért, és hihetetlenül hálás, hogy abból élhet, amit szeret. Legyél teljesen kezdő, vagy akár elit rudas, mindig lesz kihívásom a számodra. Sosem foglak elítélni azért, ahol tartasz, vagy amilyen adottságokkal érkezel. A lényeg, hogy itt vagy és közösen haladunk az úton, a saját képességeidnek megfelelően. Nem az a lényeg, hogy mennyit haladsz, csak menj előre. Várlak Téged is, ha sérülésmentesen, jó hangulatban szeretnél tanulni, és valódi fejlődést szeretnél.

Viki elérhetőségei: +36 30 240 8902